زنان بدحجاب و الاغ‌ پالان‌دار

تاریخ:1387/08/21-15:26

این چند ساله، یكی از منابع طنز برای طنزپردازان، سخنان آقای حسنی (امام جمعه‌ی ارومیه بوده است). معلوم نیست خیلی از مطالبی که به او نسبت می‌دهند را بر زبان آورده یا نه؟ البته فرقی هم نمی‌کند؛ موضوع صرفا نحوه‌ی نگرش این قشر به مسائل اجتماعی است.

می‌گویند جناب ایشان روزی فرموده‌اند که زنان بی‌حجاب مثل اتوبوس هستند که روزانه بیش از صد‌ها نفر سوارش!! می‌شوند. زنان بدحجاب هم مثل تاکسی هستند که روزانه ده‌ها نفر بیشتر سوارش نمی‌شوند. واما زنان محجبه مثل الاغ هستند که فقط یک نفر (یحتمل شوهرشان) سوارش می‌شود!!!

اما بریده جریده‌ای را از نشریه‌ی «بشارت نو» مورخ  28 مرداد 1387 دیدم که امام جمعه‌ی محترم مهریز، زنان بدحجاب را مانند الاغ‌های پالان‌دار توصیف کرده است. تا آنجا که از مطالب این بریده جریده می‌توان خواند اینکه روحانی مزبور، زن بی‌حجاب را مانند «الاغ لخت و بی‌پالان» دانسته که آدم با یک بار دیدنش، سیر می‌شود و دیگر وسوسه نخواهد شد.

وی همچنین اظهار داشته که شهر مهریز، تحمل وجود یک زن «مانتویی» را ندارد.نوع مطلب : عمومی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
مزدک علی
1387/08/21 19:36
سلام پویا جان. ممنون از لطفت. بله. رسید و همان شب اول خوندم. ولی این روزها همه اش گرفتاری و کار و این ها بود، نشد چیزی برایت بنویسم. الان سرم خلوت تر شده. حتماً در خدمتم. فدا
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic